DHL Express informuje o úprave cien na rok 2019

DHL Express informuje o úprave cien na rok 2019

V Bratislave, 1. októbra 2018: Spoločnosť DHL Express, popredný svetový dodávateľ medzinárodných expresných služieb, dnes informovala o ročnom všeobecnom zvýšení cien, ktoré vchádza do platnosti 1. januára 2019. V Slovenskej republike dôjde k priemernému zvýšeniu cien v porovnaní s rokom 2018 o 5,5% pre medzinárodné expresné zásielky.

„Spoločnosť DHL Express výrazne investuje do svojej medzinárodnej siete, aby splnila najvyššie očakávania a ponúkla ešte lepšie služby svojim zákazníkom na celom svete, hovorí Daniela Mišurová, Country Manager, DHL Express (Slovakia), spol s r.o. Naším cieľom je dosiahnuť neustále zlepšovanie kvality, aby sme ešte viac uspokojili potreby našich zákazníkov. Ročná úprava cien nám umožňuje ďalej posilňovať našu infraštruktúru a zabezpečiť najlepšie zákaznícke riešenia s využitím inovatívnych technológií a individuálnych dodávateľských procesov. Najmä v posledných týždňoch a mesiacoch sme sa sústredili na investície do rozširovania triediacich stredísk a nových leteckých brán na mnohých trhoch, čím sme zvýšili kapacitu spracovania zásielok za hodinu a znížili sme časy prepravy. Vždy pracujeme na modernizácii našich regionálnych a medzikontinentálnych leteckých flotíl, otvárame nové prevádzky s automatickými triediacimi technológiami a zavádzame inovatívne riešenia v oblasti e-commerce služieb pre našich zákazníkov po celom svete. V spoločnosti DHL Express budeme aj naďalej robiť všetko, čo je v našich silách, aby sme zaistili najvyššie štandardy bezpečnosti a udržateľnosti tak, aby vyhovovali požiadavkám našich zákazníkov, partnerov a dopravných orgánov.”

DHL Express každoročne upravuje svoje ceny s prihliadnutím na infláciu, dynamiku meny a ďalšie rastúce náklady, ako napríklad náklady súvisiace s dodržiavaním prísnejších bezpečnostných predpisov, v každej z viac ako 220 krajín a území, ktoré obsluhuje. Úpravy cien sa v jednotlivých krajinách líšia v závislosti od miestnych podmienok a budú sa vzťahovať na všetkých zákazníkov, u ktorých to zmluvy umožňujú.

Pre viac informácii navštívte našu stránku www.dhl.sk. 

Kontakt pre média:

DHL Express Slovakia

Martina Klimová

martina.klimova@dhl.com

Tel. č.: +421 908 786 366

 

Kontaktný formulár

Máte záujem o nezáväznú ponuku, alebo sa nás chcete niečo spýtať? Kontaktujte nás telefonicky, alebo cez kontaktný formulár.

Polia označené * sú povinné.