DHL X-MAS EXPRESS EASY

DHL X-MAS EXPRESS EASY

Využite vianočný Express Easy za špeciálne ceny do celého sveta od 1.12 - 31.12.2019.

DHL X-mas Express Easy je zjednodušená služba pre posielanie Vašich vianočných zásielok na recepciách a DHL ServicePoint-och. Ak nemáte vo svojej blízkosti žiadnu partnerskú recepciu DHL SERVICEPOINT, vo vianočnom období vaše zásielky vyzdvihne kuriér DHL Express. Získate nie len zvýhodnenú cenu oproti štandartnému cenníku služieb, ale zároveň aj obaly na zabalenie Vašich zásielok. Cena za prepravu je stanovená podľa veľkosti obalu a požadovaného miesta doručenia. Len v prípade tejto služby váha zásielky neovplyvňuje výslednú cenu prepravy.

VÝHODY DHL X-MASS EASY

  • Vyzdvihnutie zásielky kuriérom DHL Express v cene prepravy.
  • Rýchla letecká preprava zásielok – po Európe 1 deň, mimo pravdepodobne 2–3 dni (viac na www.dhl.sk).
  • Obalový materiál* zadarmo – 8 veľkostí DHL obalov k dispozícii pre zabalenie Vašich zásielok.
  • Jednoduchý a rýchly proces odosielania zásielok, platba v hotovosti alebo platobnou kartou.
  • Sledujte svoju zásielku krok za krokom.

Zvýhodnená cena platí pre exportné expresné zásielky do 25kg, ktoré spĺňajú podmienky pre prepravu DHL sieťou.  DHL Express zohľadňuje fyzickú aj objemovú hmotnosť. Vzorec pre výpočet objemovej hmotnosti v kg je: dĺžka (cm) x šírka (cm) x výška (cm) / 5000. Pre výpočet ceny sa berie do úvahy vždy vyššia hmotnosť. *Pre zásielku s vyzdvihnutím kuriéra je potrebné si prepravu a obalový materiál objednať deň vopred. Na našich recepciách a Service pointoch je obalový materiál k dispozícií okamžite.

Cenník X-MAS EXPRESS EASY si možete pozrieť tu.

Objednávky:

  • na našej infolinke 18 811
  • mailom na dhlsk@dhl.com

Organizátor kampane si vyhradzuje právo kedykoľvek pozmeniť alebo upraviť pravidlá kampane, ci kampaň úplne zrušiť bez udania dôvodov a stanovenia náhrady. Zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami, špeciálnymi cenníkmi a nie je možné ju vymáhať. Zľavu je možné využiť iba pri zásielkách platených na Slovensku. V prípade existujúcej zmluvy medzi zákazníkom a DHL Express, ponuka neplatí ako dodatočná zľava, ale v prípade želania, nahradí existujúcu.

 

Kontaktný formulár

Máte záujem o nezáväznú ponuku, alebo sa nás chcete niečo spýtať? Kontaktujte nás telefonicky, alebo cez kontaktný formulár.

Polia označené * sú povinné.