Logistika pre víno a liehoviny

Logistika pre víno a liehoviny

Skôr  ako sa objavi Vaša obľúbená fľaša vína, liehoviny alebo piva na pultoch obchodov alebo reštauračných stoloch, je pravdepodobné, že „prešla“ veľký kus cesty. A je tu  možnosť, že sa tak uskutočnilo vďaka DHL Global Forwarding (DGF). Zvládnuť prepravy v sektore vína a liehovín nie je ľahká úloha, ale je to jedna z mohých oblastí kde sa DGF stále darí. Pôsobíme vo viac ako 150 krajinách po celom svete, DGF poskytuje odborné špecifické riešenia pre logistiku vín a liehovín.

" V tejto oblasti je málo spoločnosťí, ktoré disponujú odporníkmi po celom svete a k tomu majú vybudovanú širokú siet," hovorí Angelina Scholz, Global Sales Program Development Director DGF.  "Toto je vzrušujúca výzva pre nás." Hovorí Scholz, ktorá má tiež na zodpovednosť riadiť strategický vývoj tohto sektora.

Víno a destiláty dodávateľského reťazca je dynamický a ovplyvnený mnohými faktormi, treba mať na pamäti, neustále sa meniace trendy a požiadavky zákona. "Našou snahou je trvalo poskytovať najlepšie zákaznícke skúsenosti naprieč našej siete" hovorí Sholz.

Silné partnerstvo

Jedným zo spôsobov, ktorým sa DHL Global Forwarding odlišuje od konkurentov je  svojou spoluprácu s Giorgio Gori, medzinárodnou zasielateľskou spoločnosťou a lídrom v oblasti logistických riešení pre víno a alkoholických nápojov na globálnom trhu. Od roku 2014 Giorgio Gori patrí do skupiny  Deutche Post DHL Group.

 "S odbornými znalosťami Gori v sektore  a medzinárodnou sieťou DHL, vznikla perfektná kombinácia," hovorí Giovanni Soriano, generálny riaditeľ Giorgio Gori. "Spoločne máme šancu rásť v tomto rýchlo sa rozvíjajúcom odvetví  s veľkým potenciálom z hľadiska objemu."

Víno, liehoviny a pivo sa môžu tiež líšiť vo svojich potrebách, vrátane požiadavky na teplotu a náročné riadenie zásob - to DHL Global Forwarding chápe. "Keď niekto strávil svoj čas pri príprave perfektnej fľaše pre spotrebiteľa, musíme si byť istí, že sa dostane ku konečnému konzumentovi s rovnakou starostlivosťou, pracovitosť a pozornosťou k detailom, ako bola vytvorená," hovorí Scholz.

 

Kontaktný formulár

Máte záujem o nezáväznú ponuku, alebo sa nás chcete niečo spýtať? Kontaktujte nás telefonicky, alebo cez kontaktný formulár.

Polia označené * sú povinné.