Deň bezpečnosti s DHL

Deň bezpečnosti s DHL

Aj v tomto roku pokračujeme v spoločnosti DHL v školeniach detí v rámci programu „Trucks and Child Safety“. Program je pôvodom z Veľkej Británie a jeho cieľom je zvýšenie povedomia detí vo veku 7-11 rokov o nebezpečenstve, ktoré im hrozí v blízkosti veľkých motorových vozidiel. Program je postavený na živej a interaktívnej prezentácii za pomoci kamióna, ktorý je dopravený do priestorov školy alebo iného vhodného priestoru (ihrisko, parkovisko,...).

Martina Klimová, Marketing and Communications Specialist DHL Express hovorí: „Snažíme sa deťom priniesť čo najautentickejší zážitok, ktorý im pomôže vstrebať a zapamätať si dôležité informácie. Deti si uvedomia aká obrovská je váha a rozmery kamiónu a získajú vlastnú skúsenosť, ako málo vodič kamiónu vidí a počuje z kabíny vozidla. Okrem DHL bývajú súčasťou Dňa bezpečnosti aj záchranné zložky (dopravná polícia, hasiči).“

Prvé školenia budú v Zlatých Moravciach a vo Vrábľoch, kde sme vyškolíme 400 žiakov 3. a 4 ročníka Základných škôl. Následne budeme pokračovať na šklách po celom Slovensku. 

Vic informácii o programe „Trucks and Child Safety“ sa dozviete na stránke: http://www.dhlukfoundation.org/ 

 

Kontaktný formulár

Máte záujem o nezáväznú ponuku, alebo sa nás chcete niečo spýtať? Kontaktujte nás telefonicky, alebo cez kontaktný formulár.

Polia označené * sú povinné.