DHL Express informuje o úprave cien na rok 2018.

DHL Express informuje o úprave cien na rok 2018.

V Bratislave 22. septembra 2017: Spoločnosť DHL Express, popredný svetový dodávateľ medzinárodných expresných služieb, dnes informovala o každoročnom všeobecnom zvýšení cien, ktorá vchádza do platnosti 1. januára 2018. V Slovenskej republike dôjde k priemernému zvýšeniu cien o 3,9% pre medzinárodné expresné zásielky.

“DHL Express sľubuje svôjmu zákazníkovi, že mu bude poskytovať najvyššiu úroveň kvality služieb pre jeho medzinárodné expresné zásielky” hovorí Ken Allen, CEO, DHL Express. “Za posledný rok sme do našej medzinárodnej siete pridali nové prekladiská s automatickým triediacim systémom, ďalej sme posilnili naše bezpečnostné opatrenia, aby sme splnili požiadavky našich zákazníkov, partnerov a inštitúcie pre dopravu”.

Oznámili sme ďalšie investície do modernizácie našej leteckej flotily, zavádzania ekologickejších vozidiel pre doručenie v mestách a do posilnenia infraštruktúry po celom svete. Taktiež sme zaviedli nové riešenia, ako napríklad On Demand Delivery (ODD), ktoré zákazníkovi umožní jednoducho si zmeniť adresu doručenia zásielky. Týmto sa stal dodávateľský proces ešte výhodnejším pre maloobchodníkov a ich zákazníkov v dnešnom dynamicky rastúcom segmente elektronického obchodu. Náš ročný rast cien zabezpečuje, že môžeme urobiť potrebné investície na splnenie očakávaní našich zákazníkov, ich zákazníkov a naďalej uspieť v dlhodobom horizonte”.  

DHL Express každoročne upravuje svoje ceny s prihliadnutím na infláciu, dynamiku meny a ďalšie rastúce náklady, ako napríklad náklady súvisiace s dodržiavaním prísnejších bezpečnostných predpisov, v každej z viac ako 220 krajín a území, ktoré obsluhujeme.

Pre viac informácií naštívte stránku www.dhl.com.  

 

– End –

Kontakt pre média:

DHL Express Slovakia

Martina Klimová

Tel. č.: +421 908 786 366

E-mail: martina.klimova@dhl.com

DHL – Svetová logistická spoločnosť

DHL je najväčším poskytovateľom služieb v oblasti logistiky na svete. Naša DHL rodina pozostávajúca z piatich divízií poskytuje bezkonkurenčné portfólio logistických služieb od vnútroštátneho a medzinárodného doručovania zásielok, riešenia elektronického obchodovania a riešenia medzinárodnej expresnej, cestnej, leteckej a oceánskej dopravy, až po riadenie priemyselného dodávateľského reťazca. S približne 350 000 zamestnancami vo viac ako 330 krajinách a oblastiach po celom svete, DHL spája ľudí a spoločnosti bezpečne a spoľahlivo, čo vedie k rastu globálného podnikania. Vďaka špecializovaným riešeniam pre rástúce trhy a priemyselné odvetvia, vrátane technológií, vedy, zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, získala pomenovanie vo svete ako logistická spoločnosť pre celý svet“.

DHL je súčasťou skupiny Deutsche Post DHL. Tržby skupiny dosiahli v roku 2016 viac ako 57 miliárd eur.

 

Kontaktný formulár

Máte záujem o nezáväznú ponuku, alebo sa nás chcete niečo spýtať? Kontaktujte nás telefonicky, alebo cez kontaktný formulár.

Polia označené * sú povinné.