Vstúpte s Vaším online biznisom s DHL Express na medzinárodné trhy.

Vstúpte s Vaším online biznisom s DHL Express na medzinárodné trhy.

Vlastníte e-shop? Chcete osloviť zákazníkov na celom svete? Ponúknite im možnosť rozhodnúť sa, akým spôsobom im budú objednané tovary doručené. Medzinárodná expresná preprava DHL Express je ideálna voľba pre tých, ktorí požadujú rýchle, bezpečné a spoľahlivé doručenie.

Podľa posledných prieskumov do roku 2018 bude ľudí nakupujúcich online až 1,6 miliardy, pričom ich nároky na doručenie tovaru neustále rastú. Nestačí im len široká ponuka tovarov, očakávajú doručovacie možnosti kamkoľvek, kedykoľvek a s možnosťou zmeny miesta a času doručenia. A tieto nároky uspokojí globálna služba On Demand Delivery (ODD). Zákazníkovi príde informačná SMS alebo e-mail s logom e-shopu a odkazom na aplikáciu ODD.  Príjemca zásielky si tak môže kontrolovať stav zásielky, zároveň si ju môže nechať doručiť presne podľa svojich potrieb na jednej z partnerských recepcií DHL Express, ktorých je celosvetovo viac ako 50 000.  Zákazník si môže byť istý, že jeho zásielka neopustí globálnu sieť DHL počas celej doby prepravy a vy, že klientovi  doručí jeho balíček profesionálny a vždy upravený kuriér DHL Express, v jednotnej uniforme a príjemným vystupovaním.

Ponúknite svojim zákazníkom nadštandardný servis doručenia expresných zásielok.

Rýchla a flexibilná medzinárodná preprava je to, čo Vám zjednoduší expandovať na medzinárodné trhy. Zákazníci čoraz viac nakupujú prostredníctvom svojich mobilných zariadení, pričom rýchlosť doručenia môže byť viac hodnotená ako náklady na prepravu. Nechajte ich, aby sa rozhodli, ako dôležitý je pre nich čas doručenia objednaného tovaru. Zároveň je dokázané, že zákazníci požadujúci prémiovú expresnú prepravu nakúpia viac tovarov naraz a ich priemerná hodnota nákupného košíka je až o 70% vyššia ako v prípade ekonomickej prepravy.

DHL Express Vám zaručí kvalitu a kompletný servis medzinárodnej expresnej prepravy, vrátane colných záležitostí a tak je tým pravým spoľahlivým partnerom. Vy tak môžete predávať  na medzinárodných trhoch tovary s konečnými cenami. Chránite tak svojich zákazníkov pred nepríjemným prekvapením v podobe doplatku na clách a daniach. Naše globálne vedomosti a skúsenosti znamenajú, že ich môžeme implementovať do lokálnych trhov a pomôcť Vám rozširovať sa na medzinárodnej úrovni.

 

Kontaktný formulár

Máte záujem o nezáväznú ponuku, alebo sa nás chcete niečo spýtať? Kontaktujte nás telefonicky, alebo cez kontaktný formulár.

Polia označené * sú povinné.