Správne balenie pre vaše velké a paletizované zásielky

Správne balenie pre vaše velké a paletizované zásielky

V spoločnosti DHL Express sa snažíme poskytnúť špičkovú medzinárodnú doručovateľskú službu na svete. Aby sme tak mohli pokračovať, zavádzame dva nové prepravné štandardy na posilnenie našej siete a nakoniec našej služby pre vás, našich zákazníkov. Zavedením týchto nových štandardov, budeme môcť prepravovať vaše medzinárodné zásielky bezpečnejšie a ľahšie ako predtým.

Špeciálne požiadavky na balenie

Nesprávne zabalené zásielky môžu byť ľahko poškodené, ako aj spôsobiť poškodenie ostatných zásielok. Z tohto dôvodu od 1. júna 2018 všetky zásielky a kusy vstupujúce do našej siete musia  byť správne zabalené. Naši vyškolení kuriéri budú kontrolovať obaly v čase vyzdvihnutia a budú akceptovať iba adekvátne zabalené zásielky. Na našej stránke bude k dispozícii aj naša príručka o balení veľkých a paletizovaných zásielok, ktorá poskytuje jasné rady o tom, ako najlepšie zabaliť vaše zásielky.

Maximálna váha a rozmery na kus

Na zabezpečenie čo najväčšej rýchlosti našej celosvetovej siete s účinnosťou od 1. septembra 2018 budeme akceptovať len zásielky, ktoré obsahujú kusy do 300 kilogramov váhovej hmotnosti a dĺžky do 300 centimetrov. Celkový limit hmotnosti pre viackusovú zásielku zostáva nezmenený do 1000 kilogramov. Toto sa týka výlučne iba Time Definite International (TDI) produktu. Budeme upravovať naše prepravné a rezervačné systémy tak, aby tieto TDI zásielky nemohli byť sprocesované na vyzdvihnutie a naši kuriéri a zamestnanci v skladoch nebudú tieto kusy spracovávať, ale vrátia celú zásielku späť, v prípade, ak prekročí tieto limity.

Majte na pamäti, že táto zmena bude mať na vás vplyv len v prípade, ak spracovávate zásielky nad 300 kilogramov alebo nad 300 centimetrov. V prípade ťažkých viackusových zásielok ich môžete rozdeliť na menšie kusy, ktoré sú akceptovateľné v našej DHL Express sieti, alebo ich prepravovať s našou divíziou DHL Global Forwarding. Váš obchodný zástupca spoločnosti DHL Express s vami rád prediskutuje dostupné možnosti.

Ďakujeme za vašu podporu a pochopenie. Sľubujeme, že budeme pokračovať v našej najlepšej kvalite služieb v oblasti poskytovania služieb pre vaše podnikanie.

NÁVOD NA BALENIE ZÁSIELOK

 

Kontaktný formulár

Máte záujem o nezáväznú ponuku, alebo sa nás chcete niečo spýtať? Kontaktujte nás telefonicky, alebo cez kontaktný formulár.

Polia označené * sú povinné.