DHL má naozaj srdce.

DHL má naozaj srdce.

Emócie vystúpili na najvyšší stupeň na tohtoročnej konferencii DHL Express FOCUS 2020 v Dubaji, keď šiesti finalisti spoločnosti DHL Got Heart predstavili svoje pozoruhodné príbehy o komunitných službách. V tejto šestici sa nachádzala aj naša kolegyňa Dominika, ktorá bojovala o finančnú podporu pre neziskovú organizáciu Plamienok, s ktorou naša spoločnosť už dlhé roky spolupracuje. 

Šesť regionálnych finalistov prezentovalo príbehy plné emócií a opisovalo ich dobrovoľný záväzok voči miestnym humanitárnym projektom. Mnohí v publiku našli v ich očiach slzy, spolu s množstvom dôvodov na úsmev a smiech. Každý finalista bol predstavený krátkym filmom o ich práci. Potom si na javisku spolu s ich regionálnym generálnym riaditeľom prehrali interaktívnu hru a tým dostali možnosť získať ešte viac peňazí za svoju vybranú vec.

Dominika vybojovala v dvoch kolách pre neziskovú organizáciu PLAMIENOK spolu až 25.000 Eur. Avšak každý z šiestich víťazov DHL´s Got Heart sa vrátil domov s tisíckami eur na pomoc svojmu zvolenému projektu alebo charitatívnej organizácii. "Sme nadšení, že spoločnosť DHL dokáže prispieť k rozdielom, ktorý vytvára vo svojich komunitách," povedal Ken Allen, generálny riaditeľ spoločnosti DHL Express. "Títo jednotlivci zabezpečujú, že motto skupiny DPDHL Group "Connecting People"  "Zlepšovanie života" bude znieť na každej úrovni."

Je to neuveriteľný prvý rok pre spoločnosť DHL Gots Heart s viac ako 400 vstupmi od zamestnancov spoločnosti DHL Express vo viac ako 90 krajinách. Veríme, že aj o rok sa DHL Express Slovakia zúčastní tejto skvelej udalosti a zabojuje pre inú organizáciu.

 

Plamienok n.o. je nezisková organizácia, ktorá je na Slovensku priekopníkom rozvoja detskej domácej paliatívnej/hospicovej starostlivosti a smútkového poradenstva a terapie pre deti a ich rodiny. 

 

Kontaktný formulár

Máte záujem o nezáväznú ponuku, alebo sa nás chcete niečo spýtať? Kontaktujte nás telefonicky, alebo cez kontaktný formulár.

Polia označené * sú povinné.