DHL predstavuje ďalší krok vo vývoji medzinárodnej prepravy.

DHL predstavuje ďalší krok vo vývoji medzinárodnej prepravy.

Bratislava – 12. Júla 2018 – Spoločnosť DHL, svetová jednotka v medzinárodnej preprave, predstavuje MyDHL+, najlepšiu globálnu aplikáciu na odosielanie zásielok, ktorá prináša ďalšie zrýchlenie a zjednodušenie komplikovaného procesu medzinárodnej prepravy.

Všetci zákazníci spoločnosti DHL, od malých firiem až po veľké korporácie budú mať z MyDHL+ prospech. MyDHL+ je efektívnejšou a inteligentnejšiou platformou s výrazne lepšou funkcionalitou ako čokoľvek, čo DHL doteraz ponúkala. Teraz sa zákazníci môžu namiesto samostatných aplikácii pre import a export jednoducho prihlásiť do MyDHL+ a pomocou jedného prihlasovacieho mena a hesla získať prístup ku všetkým logistickým nástrojom.    

„MyDHL+ pomáha odosielateľom orientovať sa v medzinárodnom obchode,” hovorí generálna riaditeľka Daniela Mišurová. „Tým, že spája všetky doteraz používané nástroje pod jednu užívateľsky príjemnú platformu, mení predstavy zákazníkov o spôsoboch, aké by radi využívali v medzinárodnom obchode.”  


Spätná väzba od zákazníkov = lepšie skúsenosti užívateľov

Nová, vylepšená platforma MyDHL+ je navrhnutá tak, aby bola jednoducho ovládateľná a zákazníkom príjemná. Môže byť prispôsobená tak, aby spĺňala požiadavky firemných aj súkromých zákazníkov. Odosielatelia si môžu nastaviť svoje rozhranie tak, aby mali najdôležitelšie informácie a nástroje hneď k dispozícii – tým môžu rýchlo vytvárať exportné a importné objednávky, sledovať a vypočítať si cenu a taktiež zisťovať stav zásielok. Užívatelia si môžu nastaviť odkazy, môžu sledovať históriu zásielok a ešte oveľa viac.

„Spätná väzba od tisícov našich zákazníkov nám pomohla vyvinúť rýchlu a efektívnu platformu, vďaka ktorej môžu byť naši zákazníci produktívnejší a zamerať sa na rozvoj svojho podnikania, pokračuje Daniela Mišurová. V rýchlo sa rozvíjajúcom digitálnom svete sa jednoduchosť stáva stále podstatnejšou. Každé oddelenie vo firme zákazníka – od logistiky až po financie – môže mať prospech z našich online logistických nástrojov, ktoré im pomáhajú zvyšovať produktivitu, zlepšovať výsledky a hlavne úspešnejšie obchodovať so zahraničím.”

Šetríme zákazníkom čas aj peniaze

MyDHL+ spája všetky súčasné systémy DHL, umožňuje zákazníkom bezproblémový prístup k dôležitým informáciam ako sú faktúry, potvrdenia o doručení, reporty a ďalšie dôležité záznamy a formuláre.  

MyDHL+ sa prispôsobuje požiadavkám odosielateľov

Nová platforma MyDHL+ bola navrhnutá tak, aby bola flexibilná, efektívna, intuitívna a transparentná. Jej vývojári sa zamerali na jednoduché ovládanie a modernú funkčnosť. Cieľom bolo zbaviť zákazníkov všetkých nepríjemností a ušetriť im čas –  či sa jedná o o zákazníka, ktorý posiela prvý krát alebo o veľkú spoločnosť, ktorá sa spolieha a služby DHL každý deň.

Hlavné výhody pre zákazníkov:

  • Jednotná platforma pre všetky kroky a procesy v medzinárodnej preprave
  • Nový moderný a jednoduchý dizajn
  • Zjednodušené ovládanie
  • Intuitívne rozhranie, ktoré rýchlo rozpozná priority užívateľa
  • Zabudované nástroje pre výpočet ceny a času prepravy
  • Sledovanie zásielok v reálnom čase
  • Zjednotenie adresárov
  • Generovanie colných dokumentov a ukladanie informácií pre opätovné použitie
  • Zjednodušené spracovanie importov a spätných zásielok

Pozrite si video aké jednoduché to bude - MyDHL+

 

 

Kontaktný formulár

Máte záujem o nezáväznú ponuku, alebo sa nás chcete niečo spýtať? Kontaktujte nás telefonicky, alebo cez kontaktný formulár.

Polia označené * sú povinné.