DHL Express otvorila svoj prvý DHL Service Point Locker s možnosťou vyzdvihnutia zásielky 24/7

DHL Express otvorila svoj prvý DHL Service Point Locker s možnosťou vyzdvihnutia zásielky 24/7

DHL Express je popredným svetovým poskytovateľom expresných služieb, ktorý prostredníctvom siete obsluhuje viac ako 220 krajín a teritórií a viac ako 500 letísk na celom svete. Poskytuje kuriérske a expresné služby pre firemných aj súkromných zákazníkov. Vedenie DHL Express Slovensko sa rozhodlo urobiť ďalší krok bližšie ku svojim zákazníkom a otvorilo v priestoroch jej centrály na Letisku M.R.Štefánika DHL Service Point Locker.

DHL Service Point Locker je služba 24/7, kde si zákazník môže rýchlo vyzdvihnúť zásielku a ktorá eliminuje zmeškané doručenie a obmedzené otváracie hodiny. Locker je vybavený 21 priehradkami rôznych veľkostí, podľa typu a veľkosti zásielky. Princíp je jednoduchý. Zákazník si zvolí miesto vyzdvihnutia zásielky DHL Service Point Locker, pri príchode na service point sa mu na displeji zobrazia dve možnosti – vyzdvihnúť alebo poslať zásielku. Následne zákazník musí uviesť správny PIN kód, ktorý dostal prostredníctvom SMS. Potom nasleduje elektronický podpis, ktorý je potrebný na verifikáciu a je v súlade s DHL štandardami. Posledný krok je vybrať si zásielku z otvoreného priečinka.

Martina Klimová, Marketing and Communication specialist, DHL Express Slovakia, hovorí, že spotrebitelia v krajine nakupujú od zahraničných predajcov, aby ušetrili peniaze alebo dostali za cenu vyššiu kvalitu produktu. Slovenská republika vo všeobecnosti zaznamenala pozoruhodný rast v nakupovaní online, pričom možnosť nakupovania cez mobilný telefón sa zvyšuje rýchlejšie ako prostredníctom počítača. Niektorí naši zákazníci preferujú vyzdvihnutie zásielky osobne vo večerných/víkendových hodinách. Zároveň spoločnosť DHL Express plánuje do budúcnosti rozšíriť Service Point Locker sieť aj do spádových oblastí.

 

Kontaktný formulár

Máte záujem o nezáväznú ponuku, alebo sa nás chcete niečo spýtať? Kontaktujte nás telefonicky, alebo cez kontaktný formulár.

Polia označené * sú povinné.