Pozor na klamlivú správu!

Pozor na klamlivú správu!

Spoločnosť DHL Express upozorňuje na klamlivé správy v znení:

Toto je spoločnosť DHL kuriérskej dodávky spoločnosti Lome Togo, vedenie tejto spoločnosti, chceme Vás informovať, že sme dostali balík obsahujúci kartu Master Card v hodnote 7,5 milióna USD so zásadným kódom PIN na to, aby sme doručili bezpečnosť na vašu adresu bydliska tvoja krajina.

Tento balíček nám dnes ráno priniesla platobná kancelária ATM Card Lome Togo, opätovne potvrďte nižšie uvedené informácie, aby ste sa vyhli doručeniu karty Master Card ATM do nesprávnej ruky.

1) Vaše celé meno:

2) Adresa, mesto, štát a štát:

3) Osobný mobilný telefón, fax a mobil:

4) Názov spoločnosti (ak nejaké) Pozícia a adresa:

5) Zamestnanie, vek a rodinný stav:

6) Kópia Vášho Int'l Passport / Drivers License:

Pošlite požadované informácie prostredníctvom e-mailovej adresy (infodhlagentpastordavid@yahoo.com)

Vašu zásielku zaregistrujeme a pošleme vám číslo sledovania, kým začneme bezpečne dodať Váš balík, akonáhle znovu potvrdíte požadované informácie pre bezpečnosť. Pošlite požadované informácie prostredníctvom e-mailovej adresy (infodhlagentpastordavid@yahoo.com)

DHL je jedným z veľkých úspechov na svete, čo predstavuje začiatok, ktorý priniesol revolúciu v dodávkach balíkov a informácií. V posledných 33 rokoch vyrástli sme a rozrástli sme sa do rozmanitej rodiny spoločností, ako DHL, ktorá je väčšia, silnejšia, lepšia než kedykoľvek predtým.

Tvoja svedomito.

Pastor David.

Bd. du 13 Janvier, Imm. N ° 1578

Nyékonakpoé - BP 4202

Lomé - Togo

Tel: (+ 228) 97594891

Gsm: (+ 228) 92351970

Stránky: www.dhl.com

 

 

Kontaktný formulár

Máte záujem o nezáväznú ponuku, alebo sa nás chcete niečo spýtať? Kontaktujte nás telefonicky, alebo cez kontaktný formulár.

Polia označené * sú povinné.