Import na Slovensko

Import na Slovensko

S našou službou IMPORT EXPRESS WORLDWIDE môžete dovážať zásielky z viac než 200 krajín sveta. Je to viac, než dokáže poskytnúť akákoľvek iná expresná, doručovateľská spoločnosť. Zákazníci, napr. v USA, si môžu objednať dovoz nielen z Číny do USA, ale tiež do iných destinácií. Nazývame to zásielka do tretích krajín.

Nie je potrebné, aby sa do akejkoľvek časti tohto procesu zapojili miestni sprostredkovatelia alebo prepravcovia. Ste to vy, kto v plnej miere a veľmi jednoducho kontroluje a riadi všetky aspekty dovozu.

Ak potrebujete rýchlejšie doručenie, môžete v oblasti dovozu využiť aj naše služby EXPRESS 9:00 a EXPRESS 12:00. Môžete si objednať dovoz z ďalšej krajiny do vašej krajiny alebo do akejkoľvek inej destinácie prostredníctvom nášho účelového, elektronického prepravného riešenia pre dovoz. Máte jedno číslo účtu a jednu faktúru v len jednej mene; a pri našej pevnej cene viete presne, koľko zaplatíte.

Kontaktný formulár

Máte záujem o nezáväznú ponuku, alebo sa nás chcete niečo spýtať? Kontaktujte nás telefonicky, alebo cez kontaktný formulár.

Polia označené * sú povinné.