Tipy pre nákladové listy

Expresné nákladové listy - zabezpečenie presnosti pre rýchle dodanie

Nákladný list musí byť vyplnený pre každú expresnú zásielku odosielanú prostredníctvom DHL - to pomáha zaistiť včasné, presné a bezpečné doručenie.

Pre čo najpresnejší, nákladovo efektívnejší a najrýchlejší spôsob, ako dokončiť nákladný list, odporúčame objednávať prepravu on-line.

Prečo potrebujem nákladný list?

  • Hovorí spoločnosti DHL, kde sa vaša zásielka nachádza, čo sa s ňou deje, aké služby budete potrebovať a ako mienite zaplatiť.
  • Povie vám termíny a podmienky, na základe ktorých poskytujeme naše služby. Prosím, prečítajte si pozorne podmienky, pretože obmedzujú a v niektorých prípadoch vylučujú našu zodpovednosť
  • Dáva vám dôkaz o zásielke, s jedinečným číslom, ktoré možno použiť na našich webových stránkach pre sledovanie vašej zásielky.
  • Poskytuje informácie pre Colný úrad, čo je v zásielke, tak, aby došlo ku čo najrýchlejšiemu precleniu a ku čo najrýchlejšiemu doručeniu na miesto určenia bez omeškania.

Pri objednáve prepravy online, vás prevedieme všetkými krokmi pre úspešné dokončenie nákladného listu.

Kontaktný formulár

Máte záujem o nezáväznú ponuku, alebo sa nás chcete niečo spýtať? Kontaktujte nás telefonicky, alebo cez kontaktný formulár.

Polia označené * sú povinné.